Erichsen, Eyolf Nagell(1908-1979)
Valmuer
Olje på lerret
70x85
Signert noe utydelig nede t.v.: E. Nagell
Påtegnet med tittel på baksiden.
Vurdering
NOK 4 000
Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00
Olje på lerret
70x85
Vurdering
NOK 4 000