Raknerud, Gladys(1912-1997)
Lofotlandskap
Olje på lerret
40x50
Signert nede t.v.: Gladys Raknerud
Påtegnet med tittel og signert på baksiden.
Vurdering
NOK 2 500
Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00
Tilslag NOK 3 200
Olje på lerret
40x50
Vurdering
NOK 2 500