Mann med hest II
Radering trykket i svart på tykt hvitt papir
Arket: 476x698-702 mm Motivet: 370x608 mm
Signert og datert med blyant nede t.h.: Edv Munch 1915
Påtegnet med blyant av kunstneren nede t.h.: "2det Forsogstryk (Selv)".
1915
MM G 171. Woll nr. 497.
Vurdering
Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 21:00
Tilslag NOK 31 000