Rom, Per(1903-1985)
Naturstudie I, Brekkestø
Olje på plate
38x46
Signert nede t.h.: Per Rom
Påtegnet med tittel og årstall 1977 på baksiden.
Vurdering
NOK 3 000–5 000
Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00
Olje på plate
38x46
Signert nede t.h.: Per Rom
Vurdering
NOK 3 000–5 000