Brunsvik, Bjarne(1918-1993)
Svaberg 1973
Litografi, lysmål
44x58
Signert og datert nede t.h.: Bj. Brunsvik -73.
Nummerert nede t.v.: 25/100.
Permanenten, Kunstnernes Hus 1975?
Vurdering
NOK 1 000
Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00