Nerdrum, Odd(1944-)
Kvinne på seng
Litografi, lysmål
54x73
Signert nede t.h.: Nerdrum.
Nummerert nede t.v.: 66/75
Vurdering
NOK 10 000
Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00
Tilslag NOK 10 000
Litografi, lysmål
54x73
Signert nede t.h.: Nerdrum.
Nummerert nede t.v.: 66/75
Vurdering
NOK 10 000