Løfdahl, Oscar Magnus(1811-1895)
Rjukanfossen 18?4
Gouache
47x38
Signert og noe utydelig datert nede t.h.: O M Löfdal Pinxit 18?4.
Vurdering
NOK 3 000
Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00
Tilslag NOK 9 000
Gouache
47x38
Vurdering
NOK 3 000