Wexelsen, Christian(1830-1883)
Motiv fra Asker 1874
Olje på lerret
50x79
Signert og datert nede t.v.: C Wexelsen 74
Påtegnet med tittel på baksiden.
Vurdering
Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00
Tilslag NOK 25 000
Olje på lerret
50x79
Vurdering