Dahl, Olaf(1842-1895)
Kvinne ved seter i fjellandskap 1871
Olje på lerret
37x52
Signert og datert nede t.v.: O. Dahl. 71.
Vurdering
Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00
Tilslag NOK 8 000
Olje på lerret
37x52
Vurdering