Egedius, Halfdan(1877-1899)
Stabbur 1892
Olje på papir, oppklebet på plate
24x30
Signert og datert nede t.v.: HE. 92.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00
Tilslag NOK 75 000
24x30
Vurdering