Krohg, Per(1889-1965)
Landskap med jente, gutt og dachs 1945
Olje på plate
81x100
Signert og datert nede t.h.: Per Krohg - 1945
Vurdering
Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00
Olje på plate
81x100
Vurdering