Skredsvig, Christian(1854-1924)
Elg i solrenningen
Olje på lerret
56x90
Signert nede t.v.: Chr. Skredsvig
Påtegnet med noe utydelig tittel på baksiden, på blindrammen: "...solrenningen".
Vurdering
NOK 70 000
Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00