Dahl, Hans(1849-1937)
Kvinne med stråhatt 1875
Olje på lerret, oppklebet på plate
39x25
Signert og datert nede t.v.: Hans Dahl 18 Mai 75 Dfs.
Vurdering
NOK 30 000
Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00
Tilslag NOK 25 000
39x25
Vurdering
NOK 30 000