Singdahlsen, Andreas(1855-1947)
Mann på bro over demning, høstlandskap Lier
Olje på lerret
54x86
Signert nede t.h.: Andreas Singdahlsen
Vurdering
Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00
Tilslag NOK 26 000
Olje på lerret
54x86
Vurdering