Stadskleiv, Torleiv(1865-1946)
Høyfjell med vann
Olje på lerret
114x135
Signert nede t.h.: Torleiv Stadskleiv
Vurdering
Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00
Tilslag NOK 31 000
Olje på lerret
114x135
Vurdering