Grimelund, Johannes(1842-1917)
Fransk landskap med gotisk tårn 1906
Olje på lerret
38x55
Signert og datert nede t.v.: Grimelund 1906
Vurdering
Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00
Olje på lerret
38x55
Vurdering