Mønsted, Peder(1859-1941)
Fra Hedeegnen ved Svejbæk 1913
Olje på lerret
30x52
Signert og datert nede t.v.: P Mönsted. Svejbæk. 1913.
Påtegnet med tittel på baksiden av lerretet.
Vurdering
NOK 30 000–50 000
Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00