Gauguin, Paul René(1911-1976)
To figurer i båt 1949
Lito, lysmål
41x52
Signert og datert nede t.h.: Paul Gauguin 1949
Nummerert nede t.v.: No 9/25
Vurdering
NOK 1 200–1 500
Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00
Tilslag NOK 4 200
Lito, lysmål
41x52
Nummerert nede t.v.: No 9/25
Vurdering
NOK 1 200–1 500