Gundersen, Helene(1858-1934)
Interiør, kvinne som vanner blomster
Olje på lerret
64x74
Signert nede t.h.: Helene Gundersen
Vurdering
NOK 40 000
Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00
Tilslag NOK 30 000
Olje på lerret
64x74
Vurdering
NOK 40 000