Lundeby, Alf(1870-1961)
Spansketrappen, Roma 1923
Olje på lerret
71x85
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: Alf Lundeby Roma 1923
Kunstnernes Hus, Oslo 1951, kat.nr. 72.
Kunstnerforbundet, Oslo 1955, kat.nr. 24.
Kunstnernes Hus, Oslo 1964, kat.nr. 9.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00