Erichsen, Thorvald(1868-1939)
Landskap med løvtrær og hus 1938
Olje på lerret
73x92
Signert og datert nede t.v.: Thorvald Erichsen -38.
?, 1948, kat.nr. 29.
Vurdering
NOK 150 000–200 000
Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00
Tilslag NOK 120 000 med forbehold