Diriks, Edvard(1855-1930)
Setergrend med mennesker og dyr 1882
Olje på plate
22x39
Signert og datert nede t.v.: Diriks 1882
Vurdering
Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00
Tilslag NOK 8 000
Olje på plate
22x39
Vurdering