From, Einar(1872-1972)
Vinterlandskap med kvinne som vasker
Olje på plate
52x44
Signert nede t. h.: Einar From
Vurdering
NOK 3 000–4 000
Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00
Tilslag NOK 6 500
Olje på plate
52x44
Vurdering
NOK 3 000–4 000