Jacobsen, August(1868-1955)
Barn i kystlandskap
Olje på lerret
48x57
Signert nede t.h.: Aug Jacobsen
Påtegnet på baksiden, på blindrammen: August Jacobsen. Antagelig fra Jæren.
Vurdering
Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00
Tilslag NOK 26 000