Knoff, Anne-Lise(1937-2005)
Hjerteblod 1985
Olje på lerret
44x36
Signert og datert nede på midten: Anne Knoff 85
Motivet symboliserer San Philipo Neri, en katolsk prest på 1500-tallet.
Vurdering
NOK 15 000
Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00
Tilslag NOK 13 000