Balke, Peder(1804-1887)
Gaustadtoppen 1858
Olje på plate
47x58
Signert og noe utydelig datert nede t.h.: Balke 58?
Vurdering
Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00
Tilslag NOK 80 000
Olje på plate
47x58
Vurdering