Rian, Johs.(1891-1981)
Fra Ibiza
Olje på lerret
54x61
Signert nede t. v.: J Rian
Påtegnet med tittel, datert 1956 og signert på baksiden.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00
Tilslag NOK 70 000
Olje på lerret
54x61
Signert nede t. v.: J Rian
Vurdering