Rian, Johs.(1891-1981)
Badende gutter
Litografi, lysmål
56x71
Signert nede t.v.: J Rian
Nummerert nede t.v.: 30/35.
Vurdering
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Tilslag NOK 2 200
Litografi, lysmål
56x71
Signert nede t.v.: J Rian
Nummerert nede t.v.: 30/35.
Vurdering