På broen
Fargelitografi trykket i blått på tykt gulhvitt
Arket: 477x638 mm Motivet: 380x530 mm
papir med markert tekstur
Signert med blyant nede t.h.: Edv. Munch
Påtegnet med blyant av trykkeren nede t.v.: No 3
1912-13
Sch. nr. 380. Woll nr. 416.
Vurdering
NOK 400 000
Auksjonert tirsdag 29. november 2005 kl 19:45
Tilslag NOK 480 000