Thaulow, Frits(1847-1906)
Vinterlandskap, fra Stord 1890
Pastell, lysmål
44x66
Signert og datert nede t.v.: Frits Thaulow 90.
Vurdering
NOK 150 000–250 000
Auksjonert tirsdag 29. november 2005 kl 19:00
Tilslag NOK 175 000
Pastell, lysmål
44x66
Vurdering
NOK 150 000–250 000