Nupen, Kjell(1955-2014)
Interiør/eksteriør
Olje på lerret
130x110
Signert nede t.h.: K. Nupen.
Påtegnet med tittel, datert 1983, påtegnet med dedikasjon og signert på baksiden av lerretet.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 29. november 2005 kl 19:00
Tilslag NOK 130 000