Inntrykk fra naturen 1985
Olje på lerret
150x150
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 85.
Signert, datert og påtegnet med tittel på baksiden av lerretet.
Vurdering
NOK 150 000–200 000
Auksjonert tirsdag 29. november 2005 kl 19:00
Tilslag NOK 135 000