Enger, Erling(1899-1990)
Trestammer 1952
Olje på lerret
75x100
Signert og datert nede t.v.: E.E. -52.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 29. november 2005 kl 19:00
Tilslag NOK 22 000
Olje på lerret
75x100
Vurdering