Müller, Morten(1828-1911)
Dampskip og seilbåt i fjordlandskap 1878
Olje på lerret
51x79
Signert og datert nede t.h.: Morten Müller 1878
Vurdering
NOK 30 000–50 000
Olje på lerret
51x79
Vurdering
NOK 30 000–50 000