Norsk
English
Min side
Logg ut
Logg inn
Grev Wedels Plass Auksjoner
Auksjoner
Resultater
Kunstnere
Aktuelt
Selge
Kjøpe
Om oss
Søk
Auksjon
torsdag 15. desember 2005 kl 18:00
Forrige
226
Neste
Vis stort bilde (pressefoto)
Riis, Bendik
(1911-1988)
Fjellmann
Olje på plate
38x46
Signert nede t.h.: Bendik Riis
Vurdering