Hauge, Marie(1864-1931)
Fra Esefjorden ved Balestrand 1928
Olje på lerret
60x75
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: Marie Hauge Balestrand -28
Påtegnet på baksiden, på blindrammen: Esefjord - Balestrand - malt 1928.
Vurdering