Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Dampskip, sommerkveld 1894
Avarell på papir, lysmål
32x45
Signert og datert nede t.h.: Th. Holmboe 1894
Vurdering
Avarell på papir, lysmål
32x45
Vurdering