Thygesen, Rudolph(1880-1953)
Rognebærbusk ved vei
Olje på lerret
65x60
Signert nede t.h.: R. Th
Vurdering
NOK 10 000–12 000
Tilslag NOK 17 000
Olje på lerret
65x60
Signert nede t.h.: R. Th
Vurdering
NOK 10 000–12 000