Thygesen, Rudolph(1880-1953)
På altanen
Olje på lerret
60x48
Signert og utydelig datert nede t.h.: 190.. Rudolf Thygesen.
Vurdering
Tilslag NOK 8 000
Olje på lerret
60x48
Vurdering