Paus, Arne(1943-)
Skisse, vinterlandskap med elv
Olje på plate
12x24
Signert nede t.h.: A. Paus
Påtegnet på baksiden av platen: Arne Paus Skisse.
Vurdering
Olje på plate
12x24
Signert nede t.h.: A. Paus
Vurdering