Rumohr, Knut(1916-2002)
Komposisjon 1961
Tresnitt, lysmål
41x50
Signert og datert nede t.h.: Knut Rumohr -61
Nummerert nede t.v.: 212/250.
Vurdering
Tilslag NOK 1 800
Tresnitt, lysmål
41x50
Nummerert nede t.v.: 212/250.
Vurdering