Furulund, Thor(1943-2016)
Italia 1980
Olje på lerret
60x60
Signert og datert nede t.h.: Furulund 80
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Tilslag NOK 5 000
Olje på lerret
60x60
Vurdering