Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Strandparti, Fredriksvern 1919
Olje på lerret
58x88
Signert og datert nede t.v.: Th Holmboe 16/6 -1919
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: Strandparti Fr værn.
Vurdering
Tilslag NOK 15 000