Nicolaisen, Lise(1926-)
Ved kilden 1984
Olje på lerret
73x60
Signert og datert nede t.h.: Lise Nicolaysen 1984
Påtegnet med tittel og signert, på blindrammen.
Vurdering
Olje på lerret
73x60
Vurdering