Nordhagen, Johan(1856-1956)
Interiør fra Hedemarken 1914
Radering
62x77
Signert nede t.h.: Joh. Nordhagen. Signert og datert i platen nede t.v.: Joh. Nordhagen 1914.
Påtegnet nede t.v.: Husmansfolk, interiør fra Hedemarken.
Vurdering
NOK 5 000