Finne, Ferdinand(1910-1999)
Grå morgen over Dosseringen, København
Olje på lerret
73x50
Signert nede t.h.: Ferdinand Finne.
Påtegnet med tittel og datert mars 1956 på baksiden av lerretet.
Vurdering
Tilslag NOK 7 000