Rusdal, Torstein(1887-1971)
Ung pike 1919
Olje på lerret
51x40
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: Torstein Rusdal - Paris - 1919
Signert, påtegnet med tittel og datert på baksiden av lerretet.
Vurdering
Tilslag NOK 2 100