Stenstadvold, Håkon(1912-1977)
Fra Bakkevika Søndre Sandøy 1958
Olje på lerret
71x115
Signert og datert nede t.v.: H. Stenstadvold 1958
Vurdering
Tilslag NOK 7 500
Olje på lerret
71x115
Vurdering