Lunde, Alfhild(1899-1942)
Petunia 1938
Olje på lerret
40x49
Signert og datert nede t.v.: Alfhild Lunde 1938.
Signert og påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Tilslag NOK 3 000