Mangletre
Bemalt tre
L: 70 cm.
Datert: 1799
Utskåret med kronet speilmonogram C7, steilende løve med øks og blomster og bladverk. Håndtak i form av liggende løve.
Vurdering
NOK 5 000
Tilslag NOK 9 500
Bemalt tre
L: 70 cm.
Datert: 1799
Vurdering
NOK 5 000